| TRUSTEDro a întrebat:

Ati cumparat vreodata medicamente online? De pe ce site-uri?

7 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Medicamentele cumparate online pot fi contrafacute.

| TRUSTEDro explică (pentru express11):

Dar daca este o farmacie autorizata de Ministerul Sanatatii?

| express11 a răspuns (pentru TRUSTEDro):

Pai depinde, daca iti da medicamente care se da pe reteta la farmaciile normale, si la cele online le da fara reteta, problema este ca ar trebui sa dea? nu sunt in afara legii? nu este oare un semn de intrebre? daca sunt expirate, sau contrafacute? acum este parerea mea.

| geoka23 a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu cumperi, pot fi contrafacute si letale.Ai incredere du-te la medic sau la o farmacie autorizata, nu merita sa-ti pui viata in pericol pentru cativa lei in plus.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu happy

| doggy123 a răspuns:

Eu n-as cumpara online medicamente in daca as fi in locul tau. sunt mari sanse sa nu fie bune.mai bine te duci la farmacie

| Gabyyella a răspuns:

Nu, mai bine du-te la farmacie