| Lorenutzzaaa a întrebat:

Ati cuparat ceva de pe emag.ro?
Produsele sunt de calitate?
Fundita!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tot ce am electric si electronic prin casa e de la eMAG. TV, laptop, boxe, telefon, monitor, masina de paine, cuptor cu micrunde

| kitten95 a răspuns:

Da, am cumparat multe lucruri. mp3, placa de par, ondulator, boxe, monitor, imprimanta si chiar unitate centrala. toate au venit la mine acasa(gratis daca era comanda de peste 90 de lei) intacte. merg foarte bine. poti sa ai incredere in ei, doar e cel mai mare site cu vanzari de genu` din Romania

| RyCarina a răspuns:

Da am comandat si sunt o firma de incredere la fel ca si http://www.evomag.ro/
sper ca te-am ajutat, Fundita?:*

| Animal2Lovers a răspuns:

Da! Am cumparat o tableta si a venit in 2-3 zile prin curier rapid! Este chiar de calitate.