| last_9432 a întrebat:

Ati mai comandat de pe acest site?
http://www.ochelari-de-soare.com
Eu vreau sa comand acesti ochelari:http://www.ochelari-de-soare.com/product_info. php? cPath=118&products_id=775
Cam cat ar costa cu tot cu posta?
Este un site serios? Sunt oarecum de buna calitate?

7 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

La pretul asta nu au cum sa fie de calitate, pe langa faptul ca sunt contrafacuti. De la acest gen de ochelari de soare o sa ti se strice vederea.

@last, daca scrie acolo nu inseamna ca asa si e. Sunt aparate care masoara protectia UV la lentile, mergi intr-o Optica medicala si convinge-te.
Eu una n-as cumpara de pe acest site chiar daca ar avea si alte produse sau alte preturi, pentru ca la contact nu sunt date nici un fel de date de identificare a vanzatorului(societate comericala, pfa, etc.).
Tu faci ce vei crede de cuviinta.

| deea_1980 a răspuns:

Pai, eu mor dupa ochelarii astialove struckDar decat sa ii iei dupa site, mai bine du-te la un mall, la magazinul Clock House[gasesti exact la fel la 20 de lei] sau New Yorker[50 de lei]. In fine, sunt frumosi. Posta costa 15 lei.

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Da sunt de ff buna calitate :) eu am luat http://www.ochelari-de-soare.com/product_info.php?products_id=789 si i-am primit in 24 de ore.sii iti sta bine :x si posta romana : 15Ron.

Răspuns utilizator avertizat
| ♥Anto* a răspuns:

Woow toata lumea e innebunita dupa tipul asta de ochelari. am si eu unii cu rama mov laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

35 de lei? ce calitate crezi ca au? sincer mai bine te duci la un cabinet oftalmologic si iti iei ceva de claitate cu toata te vor costa mai multi bani. Nu are rost sa-ti distrugi ochii pentru o pereche de ochelari cu design super marfa extra coolhee hee... Mai tarziu cand vei avea vederea slaba te vei intreba de ce... daca iti vei lua ochelarii. iti raspund eu din cauza lor happy

| last_9432 explică:

Pai pe eticheta scrie UV400 dc ziceti ca nu au protectie?