| anonim_4396 a întrebat:

Avand in vedere situatia in care e Romania cu virusul si ca ar fi inchisa, pot sa comand ceva de afara?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Inchisa in ce sens.
Din afara poti comanda ceva, acum ca ajunge sau nu depinde de altii.
Aveau dreptate cei care spuneau ca se primesc inca colete, chiar saptamana trecuta mi-a venit un colet de pe ebay comandat din china, deci china nu e chiar izolata complet!

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti. Da o sa vina la toamna

| TheWolfOficial1 a răspuns:

Oh... super.
Mersi : )

| mihai69 a răspuns (pentru TheWolfOficial1):

Ași... asta iar aiurează...

| TheWolfOficial1 a răspuns (pentru mihai69):

?

| mihai69 a răspuns (pentru TheWolfOficial1):

Ce e greu de înțeles?!? Ce spune @Anestezia ceva mai sus sunt (cel puțin deocamdată) aberații. Transportul de mărfuri nu e oprit. (cu excepția mărfurilor de tip medical / farmaceutic).

| TheWolfOficial1 a răspuns (pentru mihai69):

In regula. Calm down