| Adry05 a întrebat:

Aveti cumva idee cand vreun magazin de electronice, ma intereseaza in special telefoane, mai are reduceri in viitorul apropiat? Si magazine online gen cel.ro

Răspuns Câştigător
| sorinake a răspuns:

Foloseste cu incredere comparatoarele de pret gen : price.ro / compari.ro / shopmania.ro

Cateva magazine online de incredere unde poti gasi telefoane ieftine ar fi : oferteunice.ro / itgalaxy.ro / fonexpert / mobileshop / grandgsm / quickmobile / pcone / vexio

3 răspunsuri:
| 94Lucifer94 a răspuns:

Cel mai bine să știi ce vrei să cumperi și cauți produsul pe www.compara.ro și cauți cel mai mic preț la magazinele online

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru 94Lucifer94):

Compari.ro e mult mai bun

| vickvick a răspuns:

Incearca site-ul acesta http://www.comparapreturi.com/reducerionline/
Gasesti super reduceri din cele mai tari magazine online