| alabalaportocala02 a întrebat:

Hello! :*
Stiti cumva daca sunt reduceri in afi, baneasa etc in perioada asta? Si daca da pana cand?
Si in caz ca nu sunt, aveti idee daca vor fi undeva in viitorul apropiat gen sfarsit de septembrie maxim?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Kristinnaaa a răspuns:

Hei, sunt reduceri substanțiale în perioada aceasta la Zara, Pull&Bear, Stradivarius și Bershka. Nu au mai rămas foarte multe mărimi și modele, însă acum găsești produsele cu cele mai mari reduceri, chiar și de 75%. Spre exemplu, la Zara vei găsi pulovere la 29 și 39 de lei, bluze din materiale fine la 49 lei, pantaloni la 49 lei, sacouri și jachete la 79 lei (de la 299 lei, înainte de reducere).

La H&M nu mai sunt reduceri, însă găsești o mulțime de haine la prețuri mai mici de 60 de lei.

Dacă vrei să faci cumpărături la reduceri, ar trebui să te grăbești, ele vom mai rămâne în magazine poate până în prima parte a lunii septembrie.

Baftă! happy