| Vali128 a întrebat:

Aveți idee cat m-ar costa să livrez o canapea de la cineva prin intermediul Fan Courier sau Cargus?
Dimensiuni
Lungime: 180
Lățime: 85
Înălțime: 80
Kg: 35-40

Dau funda!

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cu o firmă de transport marfă.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai nevoie de firma specializata in transport mobila nu fan curier, ăia nu au cum sa ti duca canapeaua, ei aduc colete mici, dar o firma care se ocupă cu transport mobila ei i ti duc canapeaua, cauta pe google ca gasesti, dar preturile sunt mari, peste 350 lei, ca este canapea grea ei vin cu oameni care i ti scot canapeaua din casa, in ce zonă o duci? Ca trebuie sa stii citi kilometrii sunt cu aproximatie si ei i ti calculeaza totalul scos canapeaua din casa ta dus la ăla in casa urcat pe scari ca in lift nu intră canapeaua o coboara pe scari, nu prea merita atitia bani, mai bine i si ia el o canapea nouă cu transport gratuit din magazin.

| nukeyly a răspuns:

Pretul e la volum + kg, si o sa depaseasca pretul canapelei sigur, dar daca e din aur masiv poate merita transportul.
Exista transportatori particulari cu aia iesi cel mai bine.

| Bariel a răspuns:

Mie mi au luat 10 lei pe km Hunedoara-Cluj cu un camion plin