| BlackRoseMary a întrebat:

Aveti idee de vreun site de unde pot cumpara un iphone5 sau Samsung galaxy S3/Note replici de maxim 450ron, cu garantie si sa nu fie teapa...Ar fi super daca ati fi/ cunoaste pe cineva care a achizitionat si e multumit...mersii funda happy

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vrei sa iti iei replica dar sa nu fie teapa? prin definitie telefoanele astea sunt niste tepe monumentale, telefoane de unica folosinta, jucarii din plastic pe care dai banii fix degeaba doar ca sa pari cool

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hihi, taranoiu' vrea replica, sa se dea mare la el in sat laughing