| gya_8439 a întrebat:

Aveti pe cineva care vrea un psp ca trebuie sa il vandbig grin happy cu 520big grin e fat, negru, cu husa, snur, modat si card de 4 gb pls daca stiti pe cineva

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Pe TPU nu se fac vânzări Gya! Baftă!

| Rioko a răspuns:

Asi vrea eu, dar mai intai sa vad cam ce pret e (da-mi un mesaj)

| danielovici99 a răspuns:

Si eu vreau sa vand psp ii negru ii aproape nou de 4 luni cumparat nu prea folosit modat 4 jocuri + unul original, card de 4 gb, cu husa groasa pretul este intre 800-950 lei daca cineva ii interesat sa raspunda si negociem ca sa ajungem la un pret bun vreau sa-l vand cat mai repede plsss daca aveti pe cinegva