| anonim_4396 a întrebat:

Azi mi am luat o pereche de pantaloni de la pull and bear.Cand am ajuns acasa am observat ca am incurcat numerele.Mai pot sa ma duc sa i schimb maine?
N am umblat la ei.

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Daca n-ai umblat la ei,si ii ai cu tot cu eticheta si bon,te duci si le explici care a fost faza, ca ai probat mai multe haine si ca ai incurcat numerele. Trebuie sa inteleaga, ca si eu am patit asa cu o pereche de sandale *port 39* si vanzatoarea mi-a dat 36, fara sa-mi dau seama. Du-te maine, sau de ce nu, azi mai pe dupa amiaza in caz ca ai timp. Bafta!

4 răspunsuri:
| CARMENCITA a răspuns:

Da ii poti schimba daca nu le-ai rupt eticheta.Ar fi bine sa ai si bonul.Dar sa te duci maine ca daca te duci dupa cateva zile nu-i mai schimba.

| MenInShadow a răspuns:

Daca mai ai eticheta, da te duci fara nici o problema, si ceri nr care-l vroiai. Trebuie sa ti-l dea.
funda?

| Aida7893 a răspuns:

Pai daca mai ai bonul si eticheta eu zic ca da.happy mult succes!

| ForEver_2956 a răspuns:

Sigur ca poti.important e sa ai bonul si sa nu le fi rupt eticheta. termenul daca mai tin bine minte, ca sa i poti schimba e de 30 de zile! :*
funda?big grin