| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema.azi,am cumparat de la magazinul de incaltaminte Leonardo (Carrefour Militari) o pereche de botine.cand am ajuns acasa am observat ca sunt defecte si vreau ca astazi sa merg sa le schimb. ce spune'ti imi pot lua banii inapoi daca am bonul acelsa, sau trebuie sa cumpar altceva de suma respectiva?
Astept raspuns :*:*:*!

3 răspunsuri:
| MuñequitaLoka a răspuns:

Daca gasesti ceva care iti place poti cumpara, iar daca nu gasesti ori iti dau un cupon cu care poti sa revii sa-ti cumperi ceva care iti place.
dar e posibil sa-ti returneze banii.

| anaservic a răspuns:

Aceeasi chestie am patit-o si eu. banii inapoi nu ii mai primesti, insa trebuie sa cumperi altceva de suma respectiva.

| Delia_5673 a răspuns:

Multumesc pentru raspunsuri happy .