| CaTyCrIsTaL a întrebat:

Bai azi e ziua mamei si nu stiu ce cadou sa ii dau...sugesti?(dau fundoi)

Răspuns Câştigător
| Dariaa a răspuns:

Nu cred ca mamei tale ii trebuie un cadou sofisticat sau ma rog chestii scumpe. Cred ca un buchet de flori si o felicitare ceva ii e de ajuns. Stii. Gestul conteaza!

3 răspunsuri:
| CRlSTIAN a răspuns:

Stai cu ea in casa nu?
Ce are nevoie?
Ce vezi tu ca ii lipseste?
Ce produs cosmetic i s`a terminat?
doar cateva din intrebarile care ar trebui sa ti le pui, oricum un cadou fromus e cel facut din suflet nu de ce ii cumperi in final o floare un la multi ani poate fi de ajuns GESTUL CONTEAZA!
Zic eu

| Mary3074 a răspuns:

O floare si scrie o felicitare

| DesteaptaPamantului a răspuns:

Poate un parfum si un buchet cu flori.