| anonim_4396 a întrebat:

Bai care e din Constanta, imi poate spune si mie unde gasesc sepci new era. Mi-a zis o prietena ca e un magazin pe langa la casa de cultura, dar nu stie exact unde. So daca stie cineva unde este mai exact magazinul, sau unde pot gasi sa imi cumpar, sa imi spune si mie, multumesc mult :d.

2 răspunsuri:
| TheFeeye a răspuns:

Nu o lua in nume de rau, te rog, nu am zis ca sa supar pe cineva. de ce ai mai accesat intrebarea daca nu ai un raspuns?

| Alessya_3226 a răspuns:

Bai fetito.vezi cum vorbesti, ca nu iti va raspunde nimeni daca ne iei cu ba!:d