| TheFeeye a întrebat:

Unde gasesc sepci new era in Constanta? Am auzit ca undeva in zona Casei de Cultura, dar nu stiu exact unde. Daca stiti magazinul sau altele, va rog sa ma ajutati, as da funda dar nu stiu cum se da.

2 răspunsuri:
| pitikaaaa a răspuns:

Am vazut in Dorally.intr-un timphappy
am intrebat un timp de unde are sapca si mi-a zis ca de pe net.happy daca gasesti pe undeva imi zici si mie plzz.batting eyelashes

| BlueR a răspuns:

Cand cineva iti raspunde la intrebare in partea dreapta a raspunsului iti apare o funda neagra, daca dai click pe ea respectivu' primeste funda. Sorry, nu stau in Constanta.
Succes!