| RoxyRoxana200 a întrebat:

Blugi albstri inchişi,camasa carouri gri si tenisi crem (putin cu platforma, foarte putin)Merge sa ma imbrac asa la inceputul anului?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hm nu stiu daca merg tenisii la culoare, nu prea se potrivesc cu restul.Dar de ce ne intrebi pe noi, probeaza si uita-te in oglunda sa vezi daca iti place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ar fi o combinatie perfecta, mai ales daca ai o geanta de aceeasi culoare cu tenisii ))

| WolfYTB a răspuns:

In ce clasa treci?
De exemplu la mine la scoala se merge in uniforma

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tocuri sau platfornme ce alegi? Ce varstă ai si in ce clasă esti?

| UserulAnonim a răspuns:

Important este sa iti placa tie, deoarece nu trebuie sa-i impresionezi pe cei din jur.
Daca tie iti sta bine, atunci poarta-le cu mandrie, parerea noastra nu ar trebui sa conteze, ci strict parerea ta.
Dupa mine, este OK, atata timp cat tii sa pastrezi acest stil, adica gen sa nu vii azi in haine shady iar maine in haine barbie.
Numai bine! happy

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Tenisi CREM asortati cu copertile caietelor?

Bula
| Bula a răspuns:

Alegerea culorilor se face uniform (fiecare piesa de acelasi culoare) sau alternativ (tot a doua piesa sa fie de acelasi culoare.
Daca folosesti tenisi crem, atunci iti trebuie poseta /geanta crem si palarie la fel.
De asemenea, in loc de geanta poti lua un tricou de culoare apropiata cu tenisii, pentru tinuta "sportiva".
Geans-ul va ramane acelasi in toate cazurile.