| speedg1rl a întrebat:

a comandat cineva haine de pe blogul Uniq-Style? E de incredere? am vazut ca trebuie platit in avans o parte din suma...

Răspuns Câştigător
| tina19 a răspuns:

Am intrat si eu special pentru tine p acest blog pentru a afla mai multe informati.si stii la ce parere am ajuns? ca nu se merita sa platesti in avans si mai ales ca nu le mai poti returna,asta in cazul in care primesti produsele respective,deoarece exista si nesansa sa comanzi, sa platesti avansul si sa nu mai primesti nimic, sa ramai cu banii dati.mai bine du-te in magazine, unde poti proba si stii sigur ca dai banii p haine si le si ai.te pup si sper ca ti-am fost de folos.

1 răspuns:
| ikram a răspuns:

Cum a spus si "tina19, Sincer, nu are rost sa te complici sa cumperi de pe un blog, sa platesti in avans, fara nici o data de identificare a pesoanei care il detine, cand poti cumpara din magazine sau cele on+line serioase care au toate datele de identificare.