| otylyaotty a întrebat:

A comandat cineva produse de pe kyk.ro? As dori sa stiu daca este un site serios.

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca sa comanzi daca nu gasesti pe nimeni si vezi sa fie optiunea ramburs (platesti cand primesti coletul). Incearca sa si vezi daca poti sa deschizi coletul de fata cu curierul sa fi sigur de ce-ai primit, daca e ok, il platesti, daca nu, sa-l trimita inapoi. E cea mai buna modalitate daca nu ai incredere in asemenea site-uri.