| Ellacristina a întrebat:

Am vazut recent site-ul celor de la Kurtmann.ro si am gasit cateva articole interesante, insa imi este teama sa le comand. As dori sa stiu daca sunt persoane care au comandat produse de pe acest site si daca au fost probleme in ceea ce priveste starea acestora. Va multumesc!

1 răspuns:
| michelia a răspuns:

Am facut pina acum doua comenzi.
Sint outlet-uri de genul celor de pe miniprix.ro., de la Bershka si Zara mai ales.
Hainele vin ambalate in pungute si sint in stare foarte buna. Am avut o singura data o problema la o bluza: era mai mica marimea decit am banuit, dar nu am returnat-o ( am dat-o cadou cuiva).
Nu am avut si nu am emotii pentru ca produsele se pot returna ( asa cum scrie pe site) ca la orice cumparaturi online.
Daca nu esti convinsa, fa o comanda mai mica de proba( e 15 lei transportul) si te lamuresti.