| JenniferD a întrebat:

A cumparat cineva ceva de pe mercador, produsul a fost cel ales sau ati primit cutia goala?

Răspuns Câştigător
| DenisIonut01 a răspuns:

Am cumparat dar nu de la distanta mare adica m-am intalnit cu vanzatorul in oras, nu comanda prin posta sau curier numa daca poti sa vezi produsul mai intai.Cand vine curierul spui ca vrei sa vezi produsul apoi ai platesti, altfel nu stiu cum sa faci cu oamenii astia care pun altceva non-valoare in pachet.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cate produse exista atatia vanzatori exista. experienta mea poate nu e la fel ca a ta.