| Kn1996 a întrebat:

Ati primit teapa cumparand ceva de pe mercador?

4 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Eu (inca) nu. Si sper sa nu se intample. Sfatul meu e sa cauti initial ofertele din zona ta de pe site, pentru ca te poti intalni cu vanzatorul si poti analiza calitatea produsului cumparat. Daca e distanta mare, teapa poate fi si mai mare.

| raduradu2014 a răspuns:

Daca cumperi fata in fata nu ai cum daca cumperi prin posta ai sanse mari

| AndreasfromMetallicA a răspuns:

Eu personal, nu mi-am luat teapa prin astfel de site-uri, deocamdata si mi-am luat destule, dar ma pot astepta sa o ''mușc'' candva.

| vladtaurus a răspuns:

Da