| Lyvya1 a întrebat:

a cumparat cineva de pe www.fashion-cucuun.ro? ce stiti despre aces site? este de incredere?

Răspuns Câştigător
| Meli2000 a răspuns:

Nu eu, dar o colega a facut de doua ori cumparaturi.La prima cumparatura-livrare toate au fost reusite si cum trebuie.La a doua a cam intarziat cu comanda si nu au avut totul in stoc si daca scria ca este disponibil.Este totusi o firma de calitate si cu lucruri 97% f. bune. Sper ca te-am ajutat.Ai scris gresit siteul dar m-am prins care este.winking

| Lyvya1 explică (pentru Meli2000):

Da, imi cer scuze .www.cucuun-fashion.ro;)) multumesc frumos pentru raspuns

2 răspunsuri:
| siminaa a răspuns:

Buna Lyvya,

Si eu am cumparat de la ei o rochie si un palton si am fost f multumita. Sunt exact ca in poze si au ajuns cam in 4 zile la mine.
Sper ca te-am ajutat happy