| loveyourkiss a întrebat:

A cumparat cineva haine de pe Zenda.ro? Daca da cum sunt? se potrivesc marimile? Arata bine? Eu as vrea o fusta http://www.zenda.ro/fusta-a-little-curious-black.html#si ze=S dar mi-e frica sa nu fei aiurea materialul. Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| edda a răspuns:

Am cumparat eu de cateva ori pana m am convisn cu adevarat! produsele nu sunt de cea mai buna calitate, iar referitor la pret, eu am vazut balerini care costau 49 ron sau 35 ron si intr-un magazin in Suceava i am gasit cu 19 ron! deci...eu zic mai bine renunti, fusta e detul de simpluta, ma indoiesc de calitate si avand in vedere pretul si + transportul..eu te sfatuiesc sa renunti! acum depinde de tine, sper ca ti am fost de foslos happy

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Pe bune, o fustiță atât de simplă, ți-o poți croi și singurăwinking.

| MagazinShuffleRo a răspuns:

Te asteptam in magazinul nostru online www.shuffle.ro