| Schatten a întrebat:

A cumparat cineva produse de pe www.frogs.ro? Vreau sa stiu daca livrarea este 100% sigura. Multumesc =)

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| FROGS a răspuns:

Buna Gabbyy! www.frogs.ro este un site sigur si se livreaza in 24-48 de ore. Icsulescu are dreptate si-i multumim pentru sugestie. Vom remedia imediat aceasta scapare legata de datele de contact (adresa, firma, numar de telefon).
Intotdeauna coletele noastre sosesc la voi cu factura fiscala, unde sunt scrise toate datele. Multumim pentru interes.
Echipa Frogs.ro

| icsulescu a răspuns:

Nu scrie nicaieri daca au o firma, niste date de contact concrete... adica adresa, numar de telefon, dar cred ca sunt seriosi si iti vor livra produsele.
Data viitoare insa fi atent: vezi daca au numar de telefon, firma, adresa.