| Munteanu_Vlad_1997 a întrebat:

Cum pot sa rezerv produse eMAG in showroom-ul din Constanta? Nu vreau sa platesc livrarea.

1 răspuns:
| JackR a răspuns:

Pentru orice cumparatura de la eMag, trebuie sa faci o comanda pe site-ul lor. La finalizarea comenzii ai cateva optiuni legate de livrare, una fiind "Ridicare personal din showroom". O alegi si selectezi showroom Constanta. Daca marfa este pe stoc, in showroom, poti s-o ridici imediat, daca nu este, va fi trimisa acolo si vei primi un SMS/e-mail in momentul cand te poti duce sa o ridici. Platesti numai pretul afisat pe site, la finalizarea comenzii (fara taxe curier/livrare).