| SomeoneNew a întrebat:

Buna, a facut cineva comanda de pe aplicatia nike? Daca da, este de incredere? Si ce ma intereseaza este daca stie cineva cam in cat timp se face livrarea?
Dau funda, multumesc

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De pe site ul lor oficial, da, pai adidași au venit in 14 zile, geanta in 6, 7 zile,bani dați desigur înainte, nu se compara cu a cumpara din mall, ca pret, ca suport, aici in ro vanzatori te privesc cu scarba si daca se strica cv nu te baga in seama

| stefaniamari13 a răspuns (pentru RAY):

La cat timp ai primit email de la ei? Am dat comanda vineri seara de jordani si am înteles ca 24 de ore trebuia sa primesc si îmi este frica ca pierd banii

| alina2k18 a răspuns:

Da, eu 2 perechi customizatewinking prin 2017, am fost multumita.
Cam intr-o luna au venit, o pereche am facut retur desi era facuta dupa cum am vrut plus scris ceva pe ea, au intrat banii cam tarziu in cont, o luna si ceva.