| lullaby23 a întrebat:

Buna!
A incercat cineva site-ul "Bfashion"? Este de incredere?

Răspuns Câştigător
| andagoth_9923 a răspuns:

Eu am comandat de cateva ori de pe site si eu zic ca este de incredere ...Adica de fiecare data mi-a venit marimea potrivita...happy

6 răspunsuri:
| m97 a răspuns:

Stiu o colega care l-a incercat si da este de incredere.

| Mwha a răspuns:

Da, de ce nu? Poti comanda si daca nu-ti aduce pachetul n-ai nimic de pierdut happy

| LivingLouder a răspuns:

Da l-am incercat. Am comandat de la ei o pereche de pantofi.

| radumarius0401 a răspuns:

Da!
pff cu parere de rau iti zic ca e bun. prietena mea toata ziua sta pe el si selecteaza pachetele! laughing)

| Alexandra_Ciopei_1994 a răspuns:

Da... cel putin eu am comandat ceva si chiar este de incredere!

| myha27 a răspuns:

Da este de incredere.