| Criiys a întrebat:

Heii fetelor ..imi puteti spune daca site-ul Bfashion ii serios, daca ati comandat de pe el cum au fost serviciile? Funda! :*

Răspuns Câştigător
| Madut21 a răspuns:

Cam neseriosi ei asa! Comanda poate veni si dupa 15 zile, daca-i suni nu raspund, spun ca te contacteaza pentru confirmare dar te trezesti cu, curierul la usa! Si nici materialele produslor nu sunt grozave big grin

1 răspuns:
| rauel199 a răspuns:

Daca te intereseaza incaltamintea poti incerca www.shinylook.ro sunt promoti, primesti produsul in maxim 48 de ore.