| Anonim6772ypu a întrebat:

Bună, a mai cumpărat cineva de pe jordan Romania? Chiar vreau sa îmi iau niște jordan 4 da nu găsesc review

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Adica de pe site ul asta fantoma care vinde la negru?

https://www.jordansromanla.com/contact_us.html?

| dullcat a răspuns (pentru suntserios):

laughing Dar chiar e dubios.Nu am intalnit vreodata un site/magazin care isi pastreaza datele de contact secrete.

| dullcat a răspuns:

Buna.Au mai fost intrebari din astea pe aici. Poti cauta Jordan la search bar si iti vor aparea. Apoi, poti lua legatura cu acei useri, sa-i intrebi.

| 120bulevard a răspuns:

Aia nu sunt Jordani originali la 200 de lei, sunt Iordani, Clompari, ce cumperi aia primesti, calitatea e pe masura pretului.

| Dragu_Daniela_ a răspuns:

Este o mare TEAPA!
In urma cu câteva luni am plasat o comanda pe site pentru o pereche de adidasi Jordan. Au incasat banii și nici in ziua de astăzi n-am primit coletul...

| Bibanu88 a răspuns (pentru Dragu_Daniela_):

Si ai incercat sa iti recuperezi banii de la banca? Nu se poate face nici un fel de reclamatie nicaieri? Macar sa dispara site.ul

| Bibanu88 a răspuns:

Da...si aparente mare țeapă...
Acum eu ma intreb, exista vreo șansă sa ne recuperăm banii prin banca?
Pentru ca totuși, nici nu putem sta indiferenti iar alții sa se îmbogățească pe bani munciți