| BlueDark a întrebat:

Aceasta intrebare este adresata mai ales femeilor,dar astept si pareri din partea barbatilor, de asemenea.Imi poate da cineva idei pentru un cadou? Se apropie sarbatorile si inca nu m-am decis ce cadou sa ii fac partenerei mele.Ma gandeam la un parfum, un ceas sau un stilou(scrie foarte mult)...De ce nu,cred ca totusi ar merge si o bijuterie(un inel sau un lantisor cu pandantiv).Voi ce ati prefera/Ce ati alege? Daca aveti alte propuneri, as fi incantat sa le citesc.Multumesc.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

O bratara de argint sau aur, depinde ce-ti eprmiti.
Parfumurile sunt alegerea ei doar, pentru ca nu stii ce ii place sau ce i se potriveste pielii ei.

Răspuns utilizator avertizat