| Geolino a întrebat:

Mos Craciun se apropie, ma inteleg cu o fata foarte bine, mi-e ca o sora (nimic mai mult, are iubit) si as vrea sa ii fac acum de Craciun un cadou dar nu stiu ce, voi la ce va ganditi.
Eu ma gandeam la un lantisor cu pandantiv dar nu stiu ce text sa pun.
Ma gandeam la "Best Sister Forever" sau "Best Brother Forever" dar nu stiu care dintre ele ar fi potrivit ca text oferindul unei surori.
Daca aveti alte idei de cadou.
Va ascult

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Un set de cosmetice
Un pulover
Un fular gros tricotat

| adytzoi a răspuns:

A dildo, cuz you're to much of a pussy to give her the real thing!

| TheSpell a răspuns:

Gândește-te la personalitatea ei și așa vei știi cam ce i se potrivește.
De exemplu, dacă ascultă rock, știi ca-i iei un album cu o anumită trupă.
Dacă e tipa pozitivă, care râde tot timpul, îi iei un unicorn care vomită curcubeie.
Apoi, dacă vrei lănțișor și ea e tipă, normal că nu-i iei cu - Best Brother -, ce naiba?

| Ozkan a răspuns:

Ti-as sugera sa ii cadonezi un parfum sau un set de cosmetica, ar fi foarte impresionata! Cred ca orice fata si-ar dori asa ceva pe langa multe altele

| Istoc_Gabriella_1980 a răspuns:

Sa ii dai ca si cadou o creatie a ta.
Creaza-i ceva : un buchet de trandafiri origami +un pandatif cu o poza impreuna.

| alex10929 a răspuns:

Cumparale pe amandoua...tu o sa porti unul iar ea o sa poarte unul happy