| B0dDy a întrebat:

Ce cadou ar prefera o fata(14-16 ani) de 1martie?big grin
Ma gandeam la un lantisor ceva... dar nu stiu` thinking sa ii iau un parfum`? cam ce ganduri aveti?big grin

Răspuns Câştigător
| Iony_5207 a răspuns:

Un buchet de flori de primavara (gen lalele, lacramioare etc) ar fi cea mai buna alegere! happy

6 răspunsuri:
| ioana1704 a răspuns:

Plimba-te cu ea prin oras si testeaza cam ce-i place!

| Iony_5207 a răspuns:

Iar pentru 8 martie (daca vrei) ai putea sa-i faci cadou un parfum!

| dreamygirl a răspuns:

Eu as zice un lantisor sau o bratara si o ciocolata big grin sau bombonici de ciocolata, si sa nu cumva sa uiti de martisor in sine ( snurul ala alb-rosu)...Nu ii lua parfum pentru. ca fetele sunt extrem de pretentioase la parfumuri. big grin

| KíÐÐα a răspuns:

Pai as zice un parfum. big grin Da te sfatuiesc sa mai iei o fata cu tine ca stii tu... sunt gusturile fetelor happy
Poate si o ciocolata happy
Vezi tu cum faci.
Pa happy

| MedyCoReEa2907 a răspuns:

Eu spun sa îi iei un lantisor si sa i atasezi un şnur de la un martisor, un buchetel de zambile roz sau albe şi o cutie in forma de inimioara. daca vrei sa îi iei si o felicitare... fundita?

| noNAME_1237 a răspuns:

Parfum