| Estellar a întrebat:

Bună! Acum 2 săptămâni am dat o comandă pe Shein. De 6 zile are statusul "In transit - Arrived at the Local Facility". Este normal?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca este normal, fiindca este in tranzit (adica inca este pe drum) venind din China.
Delivery in perioada asta vine cu intarzieri, intre 3 si 6 saptamani.

| Estellar explică (pentru Violleta2022):

Mulțumesc! Astăzi a ajuns în România.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Estellar):

Sa ne spui si cand il primesti.

| Estellar explică (pentru Violleta2022):

Da, pe 16 decembrie l-am primit

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti s-a mai raspuns si ieri. O postezi pana iti ajunge comanda acasa?

| Violleta2022 a răspuns:

Vad ca ai pus intrebarea asta si ieri, de ce continui sa o pui zilnic?

Crezi ca noi lucram la posta internationala sau avem vreo infleunta asupra postei chineze, sa vina mai repede?

In mod normal, marfa de la Shein vine in 2-3 saptamani, dar cum este ajun de Craciun si vanzarile sunt imense, pachetele vin cu intarziere de pana la 6 saptamani, fiindca vin din China cu cel mai ieftin si mai incet mijloc de transport!