| AvakinAndrei a întrebat:

Deci am o mare problema…Acum o săptămâna am comandat ceva de pe shein și de 5 zile îmi apare "in transit, arrived at the local facility"….Nu prea știu ce sa fac și îmi e frica ca nu îmi mai vine comanda.

7 răspunsuri:
| alisa201921 a răspuns:

Înseamnă că a ajuns în țară și in decurs de câteva zile va ajunge la tine. De-obicei in decurs de vreo săptămâna

| AyEmPee a răspuns:

Nu îți face griji. Mai așteaptă câteva zile și dacă nu vine, contactează serviciul clienți Shein. In cazul in care vine alta comanda, o poti da retur si banii iti intra inapoi in cont.

| MIU2305 a răspuns:

Asa imi aparea si mie si mi-a ajuns! Nu cred ca pot updata atat de bine locatia coletului avand in vedere ca trece prin mai multe transporturi!

| AvakinAndrei explică (pentru MIU2305):

In cât timp ți a ajuns?

| Ruxandra13 a răspuns:

Bună! Și mie la fel îmi apare din data de 20.05. după calculele mele azi trebuia sa îmi vina comanda, dar observ ca nu sunt singura cu aceasta problema deci o fii ceva de la ei.

| AvakinAndrei explică (pentru Ruxandra13):

Pai și ce facem?

| Ruxandra13 a răspuns (pentru AvakinAndrei):

Habar n am ca și eu am pățit la fel acum..am publicat și eu o întrebare sa vad ce și cum..nu de alta dar am nevoie urgenta de ceea ce am comandat?