| anonim_4396 a întrebat:

Buna` happy Acus` incepe scoala` si trebuie sa ma inoiesc` happy la mine in clasa` eu si vreo 5 copii` is cu posibilitati[in afara de mine] si se imbraca mai la mooda`batting eyelashes eu nu vreau sa fiu` la fel` ca ei/ele. ceva gen` raap`batting eyelashes niste imagini cu niste tenisi` adidasi` care se poarta`batting eyelashes si niste tricouri` largi? ar merge`? vreau poze si blugi` si etc`\!

3 răspunsuri:
| opium a răspuns:

Si de ce mama dracului pui ´ dupa fiecare cuvant?

| Adrianetc a răspuns:

Dupa numele pe care-l ai se vede ca nu esti prea isteata, in primul rand daca stiai sa privesti puteai sa vezi pe strada multe fete care se imbraca cu pantaloni cu turu' lasat si cu flori mici pe ei.se poarta ochelari patrati de diferite culori.