| Clauditza a întrebat:

Itrebare pentru baieti care sunt hip-hop-ari; voi sunteti atrasi mai mult de o fata care asculta raap si vorbeste in versuri si se inbraca in blugi stransi si bluze la fel sau de fete cu tricouri largi si pantaloni la fel si vorbeste urat? eu ascult raap si vb in versuri si ma imbrac in lucruri stranse pe mine.

Răspuns Câştigător
| Majj a răspuns:

Un om normal la cap nu ar intreba asa ceva. O fata trebuie sa fie feminina...nu un golan de pe maidan

31 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu prefer sa port pantaloni stramti si tricouri largilaughing. Din ce categorie fac parte? Aaa...pai nu prea fac pentru ca nu prea ascult rap. Sincer, nu stiu ce fete le plac rap-erilor, dar ar fi mai bine sa fii naturala.
Aaaa, si de cand se scrie cu doi de "A"?thinking Eu stiam ca doar cu unul.

| LoveForShania a răspuns:

Eu ma imbrac cum atac la dulap. Stiu ca nu e bine, dar stiu sa fac pe mine rolling on the floor. Nu`stiu sa ma`mbrac. cunosc un hanorac. El se urca pe mine, ma invata sa nu fac pe mine. Tricoul m`a batut, m`am transformat in lut. Fusta`i smecherita. stie sa se faca iubita. una mini`joop, e cool de face DUP.
Iti plac versurile mele? rolling on the floor)))))
le-am scris aiurea, dupa cum rimeaza.

Eu una cred ca o persoana care asculta rap nu trebuie neaparat sa respecte si stilul. Nu port tricouri largi... eu una prefer hainele stramte, ma imbrac in haine largi bineinteles vara, dar nu fuste largi si nici stramte rau. Hainele in care ma simt comod! De exemplu aveam un tricou superb... dar deranja, asa ca l`am scos din garderoba mea. Fetele care vorbesc urat totdeauna au fost scoase pe dinafara. O fata finutza, draguta, desteapta care stie sa se faca placuta si delicata este admirata intotdeauna de baieti!
Pe mine nu ma deranjeaza pantalonii stramti, chiar imi plac. Hainele largi nu imi plac si nu mi-au placut niciodata. Vara mai merge cate un tricou larg-stramt. pe la mijloc.
Dar daca vorbesti in versuri, nu te poti exprima asa cum doresti tu! Este doar o pasiune care exprima faptul ca tie iti place muzica rap.
Te imbraci cum iti place tie.nu neaparat cum le plac altora, pentru ca este corpul tau.
Femeie--feminin... Barbat---masculin! Nu le incurcam big grin

Stiu ca ti-a placut, deci haide sa facem DUP.Nu cred ca`i normal. dar nu e nici banal!

| User a răspuns:

Gieeeeeee
Si cum adica vorbesti in versuri?thinking

| Aia cu cap mare a răspuns:

Mie una imi place rocku nu rappu...sh cam tate hainele din dulapu meu is largi rosii sh negrelaughingEo ma imbrac cum vreau nu cum ii la moda sau cum "ar trebui" sa se imbrace o fatalaughing

| emy_8408 a răspuns:

Si eu ascult hip-hop dar nu asta nu inseamna ca trebuie sa ma imbrac diferit, eu spun sa te imbraci cum iti place si cum te simti mai bine u, indiferent de ce muzica asculti.

| aLyNuSh a răspuns:

Eu le-as combina, as prefera o fata care se imbraca in haine largi, asculta rapp si vb in versuri.

| andrei123 a răspuns:

Nu mi place ca cineva sa poarte lucruri foarte largi dar nici foarte stranse! din variantele expuse as alege pe cea care ask rap si vb in versuri se care se imbraka in blugi stransi si bluze la fel

| SoferTir a răspuns:

Sa fie potrivite mici prea largi nici prea stranse.

| Clauditza explică:

Scuze era cu doi de "p':-P

| franck2222 a răspuns:

As vrea o prietena ca tine, cine stie poate voi gasi candva.

| XkkOOjs a răspuns:

Eu unul ma imbrac larg si dinainte sa ascult muzica rap si sa inteleg mesajul... si o fata poate sa ma atraga cu ceva al ei, nu cu hainele... chiar nu-mi pasa ce muzica asculta.

| marixoxo a răspuns:

Eu port maieuri stramte si peste buric, cu niste pantaloni largi...deci din ce categorie fac parte

| marixoxo a răspuns:

Eu port maieuri stramte peste buric, cu niste pantaloni largi.deci din ce categoriefac parte... oricum nu conteaza. app de intrebarea ta fii u insuti.si care-i faza cu vb in rime ca nu inteleg

| oky a răspuns:

Si eu ascult hip-hop dar ma imbrac normal si sincer imi place place mai mult o fata care poarta haine largi si vorbeste urat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci in primul rand invatati sa scrieti fratilor, "inbraca"? "raap"? Si in al2lea rand gasiti-va alta ocupatie, vorbiti toti numai prostii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt un hip-hop-ar si imi place muz. de gangsteri si nu-s atras de fete care poarta blugi strinsi si bluze la fel eu am prietena si imi place de ia si ne iubim da nu poarta bluze stranse.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clauditza, n-ai sa intelegi cultura NICIODATA!
Sfat. LASA-TE! happy
In prim rand, invata ce inseamna SA TE EXPRIMI LIBER, apoi ne vorbesti noua de "fetele care vorbesc urat".
Dupa asta, treci la capitolu' 2, ia dexu' in mana si invata gramatica limbii romane, esti analfabeta!
Urmatoarea lectie consta in vestimentatie. N-am sa-ti dau exemple, am sa vorbesc chiar de mine. Eu sunt fata si ma imbrac foarte larg. SI CE? In haine largi ma simt bine, nu imi este rusine sa umblu pe strada asa pentru ca aceste haine ma caracterizeaza. Si sa stii ca NU HAINELE IL FAC PE OM! Unii dintre rapperii de referinta din tara, poarta haine normale... Deci NU mai caracteriza omu' dupa cum se imbraca, ca am vazut si eu destui manelisti cu tzoale largi pe ei.
Si acum, am sa-ti raspund la intrebarea ta cu o alta intrebare : Te-a lasat iubita-tu pentru una care se imbraca larg si vorbeste urat?
[P. s. M-a deranjat foarte crunt faza cu "hip-hop-ari"... Unde ai auzit fat-o tu de asa ceva?straight face]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.thehood.ro e raspunsul vostru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neaparat trebuie sa fie femeia de langa tine ambracata larg, deci esti ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand, si eu sunt HH-er, si ma imbrac foarte larg, gen sepci fullcap, tricouri cu numar, blugi baggy-fit, durag-uri, dog-tagg-uri, si putin bling bling. HIP HOP-ul este o cultura, o forma de viata, nu consta in hainele pe care le imbraci sau muzica pe care o asculti. O fata nu trebuie sa fie "selectata" dupa hainele sau vocabularul ei. Mie daca-mi place o fata, ma uit intai la ea, si apoi la hainele ei. Bineinteles, nu ma voi uita la o fata ce poarta cravata si pijamale happy. As prefera o fata care se imbraca ca si mine (baggy), dar e in regula daca se imbraca normal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand:Invata sa scriiwinking. Se scrie imbraca, cu m nu cu n, si in al doilea rand, cum a zis si Rosé, un om normal la cap nu ar intreba chestii de genu asta.Nu conteaza cu ce te imbraci, ca sa asculti sau sa canti rap.Eu sunt dansatoare de street, hip-hop, etc...si ascult si eu rap, dar asta nu inseamna ca trebuie sa ma imbrac nu stiu cum sa demonstrez cuiva ca ascult acest gen de muzica! Imi e de ajuns sa stiu eu, nu cred ca i-ar pasa alcuiva ce fel de muzica ascult nuwinking?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa se imbrace da, dar nu sa se si comporte
daca stau sa ma gandesc si rapperi nu sunt chiar asa de...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie personal imi plac fetele care se imbraca in lucruri mulate, stranse. Nu conteaza ce asculta, conteaza sa arate bine...ma rog si sa stie sa lege 2 cuv, sa aiba cur si tate... LOL!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rose ar trebui sa mi-a sugii sa stii! DA si cu tzinuta tha daca uh te imbracii larg si mai si vb in versurii inseamna ca esti tare deci nu o arzii nasol ca si rose care trebuie sa vn sa mi-a suga da mai pe mine asta mar atrage la o fatabig grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Indiferent ca e hip hop sau casual / te imbraci larg sau stramt, intrati aici www.west-coast.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti proasta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce fata faina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie unu imi place ca fata sa aiba propriul ei stil nu ma intereseaza ca poarta haine largi sau mulate, dar trebuie sa arate bine, totusi, cel mai important e {capul} cum gandesti

| brabbit24 a răspuns:

Hehehe acum am vazut intrebarea...eu ascult numai hip-hop si imi plac fetele care asculta, indiferent de cum se imbraca atata timp cat ii sta bine, eu ma imbrac larg, dar inca nu am ajuns la nivelul foarte larg