| CrazyGirl_7812 a întrebat:

Buna am 10 anibig grin
In ce sa ma imbrac de Paste?thinking
Fundaaaa
Chiar sunt confuzathinking
Astept raspunsuri... enevtual pareri!big grinkiss

Răspuns Câştigător
| natashacrown a răspuns:

.pai ^^ ai putea sa iti iei o rochita draguta pastelata.sa fi la moda. si cu un maieu si un bolero. sau o vesta. rochitele se poarta de naste cu sandale tip booho.sau grecesti.

3 răspunsuri:
| gen_8873 a răspuns:

Daca ai 10 ani, nu cred ca ar fi foarte greu de ales.pentru ca inca esti micutsabatting eyelashes

nu cred ca ar trebui ceva foarte costisitor pentru ca ai doar 10 anilaughing

nu stiuh ce sa zicthinking

intr-o fustita de piele cu un tricou cu slogan si jacketa...

si cizme negretongue

asta e parerea mea>big grin

| gigik_9109 a răspuns:

Eu cred ca nu conteaza varsta, ti-as recomanda o pereche de blugi negri o pereche de tenesi de preferat converse, desi sunt cam costisitoare, dar merita, un tricou alb cu imprimeu si o vesta neagra. Sper ca te-am ajutat!

| diana_4944 a răspuns:

Nu stiu exact! parerea mea este ceva elegant, sexy, frumos, lejer, unic...eu am ales acest ''stil" : o bluza f misto pentru. colanti, colanti movi, pantofi negri, si accesorii negre-mov