| maadaaa a întrebat:

Acum s-a razganditlaughing Am mai scris, ca de Paste ma duc cu prietenu' meu la niste prieteni de ai lui(ma gandeam ca ne ducem la cineva acasa)si ma hotarasem sa ma imbrac intr-o bluzita si colanti, dar acum s-au razgandit si vor sa mergem la iarba verde, dar nu cred ca merge sa ma imbrac in colanti, incaltata cu niste ghetute din alea joase si acum nu stiu cum sa ma imbrac, trening? nu prea vreau? blugi? ar fi o solutie, astept pareri...multumesc!

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Eu zic ca merge. Sau chiar niste pantaloni, blugi, lungi sau trei sfert. Ai putea totusi, sa te imbraci asa cum ai zis, e foarte bine.
O zi buna!

| igrec005 a răspuns:

Poti a te imbraci in blugi inchisi la culoare, niste tenesi, adidasi sau ghetutele joase, si in sus poti sa iti iei un maieu cu o camasa in carouri sau bluza pentru colanti daca iti iei ghetutele... sper ca ti-am fost de ajutor big grin

| igrec005 a răspuns:

La iarba verde este mai indicat costumul de trening, dar pot sa te imbraci si asa cu ai ziswinking

| SorynaSweet a răspuns:

Ai putea sa iti iei o camasa care merge legata funta mai sus de buric, un maiou alb sau gr pe dedesubt, niste pantaloni in care sa te simti comoda [ blugi sau ceva mai largi] si niste flaturi sau baleriniwinking. Funda?

| maadaaa explică:

Dar as putea sa ma imbrac si in colanti cu o bluzita mai lunga pana peste fund, o rochita mai exact nu eleganta si incaltata cu ghetutze? sau nu merge la iarba verde asa?