| ody a întrebat:

am 17 ani si cam peste o luna trebuie sa merg la un botez. puteti sa ma ajutati si pe mine, nu stiu cu ce sa ma imbrac, un sfat ceva, dau fundita...

4 răspunsuri:
| chrystyna a răspuns:

Ceva elegant oricum. Tinand cont de faptul ca peste o luna va fi destul de cald, si ca vei asista la un botez, poti incerca o rochita de culoare deschisa, dintr-un material lejer dar elegant.sau ceva din doua piese corset si fusta.Acum depinde in ce te simti mai bine.Ar fi bine sa incepi sa cauti dupa acum.Cand vezi ceva potrivit, nu ezita sa probezi si intr-un final vei gasi ce-ti doresti.Multa bafta la cumparaturi si distractie placuta la botez.Sa traiasca cel mic!