| Melissa7 a întrebat:

Am achizitionat un inel din aur alb din IDM, la putin timp l-am dus la ei sa-l mai micsorez si am observat ca s-a ingalbenit putin. L-am dus la un amanet sa il verifice si mi-au spus ca nu este aur de 14K cum ar fi trebuit. Precizez ca acolo l-au,, zgariat"putin ca sa il verifice.
Credeti ca cei din IDM mil mai primesc daca am garantia la el?

1 răspuns:
| Alex_Alex_1998_bR0r a răspuns:

Da til primesc depinde de magazin mie mi-a primit intreaba si tu