| ykwty a întrebat:

Am câteva haine, cărți, accesorii de care nu mai am nevoie și aș vrea să le vând. Știți vreo modalitate de a face asta?

4 răspunsuri:
| Droma_Patraulea_1987 a răspuns:

Olx, la jumate si mai nou market place pe Facebook

| fugi5555 a răspuns:

Pe Remix shop

| Anonim161530 a răspuns:

Remix,Olx, La jumate, pe grupuri de Facebook unde se vand haine.

| Sjsnenen a răspuns:

Pe grupuri pe Facebook, old, la jumate, etc! Sunt multe site -uri unde iti poti vinde lucrurile, dar decat sa le vinzi mai bine le donezi unora care nu își permit aceste obiecte! Daca ai nevoie de bani, încearcă pe site-urile de mai sus!