| Lola956 a întrebat:

Stiti cumva daca exista in Romania site-uri unde se vand haine, accesorii gen visual kei?

Răspuns Câştigător
| Mariasy39 a răspuns:

Www.asos.com este cel mai bun! Adevarul este ca sunt putin cam scumpe produsele dar daca prinzi o reducere ceva e super si sunt chestii de supeeer calitate si transportul este gratuit livreaza international sau daca nu vrei sa te complici atat cu euro, dolari si vrei ceva muult mai ieftin www.miniprix.ro este genial site-ul sunt foarte ieftine si sunt super hainele:D FUNDA?

4 răspunsuri:
| cosmindic49 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/haine-ieftine.html
Sunt foarte bune, vei fi multumit

Sper sa iti placa

| HaineDeVis a răspuns:

Buna, pe www.hainedevis.ro sigur o sa gasesti ceva ce o sa te incante mai ales acum cu reduceri de 70 %!
O zi buna!

| ElvisTare a răspuns:

Okazii.ro?