| alexandraaaaam a întrebat:

Buna! Am comandat de pe about you niște pantofi și acum vreau sa fac retur pentru ca e mărimea mica. Am apasat la retur pe "predare la un punct fan curier". Pot sa modific? Cum se procedează adică unde sunt acele puncte?
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Anonimul151 a răspuns:

Poți intra pe site sau în aplicația fan courier și să cauți fan box-urile din zona ta ( din orașul în care locuiești). Sau o alta metoda ar fi să suni, să le dai awb ul și să spui ceea ce dorești, sa modifici și ei te vor ajuta.

Părerea mea ar fi să suni, cam așa se rezolvă mai bine și repede situațiile ( chiar dacă durează câteva minute până răspund ).

La email durează destul de mult pana răspund.

Eu am primit răspuns după câteva minute, dar a fost și când am primit după câteva zile. Chiar dacă au fost zile lucrătoare. Depinde cât de aglomerați sunt.

1 răspuns: