| Vasilica_Ionescu_1971 a întrebat:

Buna, am comandat luni seara pe la 22:16, de la altex. Cand ar trebui sa ajunga pachetul?
P.S: Nu am primit mesaj cand am comandat. trebuie sa primesc mesaj sau ma suna ca sa iau pachetul?

Răspuns Câştigător
| Cristine9595 a răspuns:

In momentul in care o sa ajunga pachetul o sa primesti un mesaj, sau o sa fi sunat.De obicei dureaza cateva zile.Se poate urmarii traseul comenzi de pe site accesand sectiunea -urmareste comanda.

4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Ar trebui sa primesti mesaj pe mail sau cred ca poti verifica si din contul de pe site. Ar trebui sa ajunga pana joi.

| Vasilica_Ionescu_1971 explică (pentru Sn4k3):

Multumeeesc!

| Vasilica_Ionescu_1971 explică (pentru Cristine9595):

Multumescu mult! mi-ai fost de ajutor

| Cristine9595 a răspuns (pentru Vasilica_Ionescu_1971):

Pentru nimic.