| YooCata a întrebat:

Cat timp dureaza sa vina o comanda de la Altex?
Azi am comandat ceva de la Altex pe luni ar trebui sa ajunga?

1 răspuns:
| mixxjim a răspuns:

E greu de spus acum cand o sa vina, dat fiind situatia cu Black Friday, pentru ca au fost enorm de multe comenzi si dureaza ceva si pana le proceseaza, si pana se livreaza, deci ar putea dura mai mult decat termenul normal de livrare, asa ca as spune ca nu cred sa vina luni. Oricum, ei livreaza printr-o firma de curierat si ei in general suna inainte sa vina acasa cu produsul si de la altex o sa primesti si email cand au expediat comanda