| Smile69 a întrebat:

Bună!
Am dat o comandă de pe zaful și astăzi m-au înștiințat că a ajuns. Problema este că îmi cere "documentul de cumpărare listat din detalii tranzacției". Îmi poate spune cineva mai concret la ce trebuie să fac screenshot?
Mulțumesc mult!

2 răspunsuri:
| Michaeel a răspuns:

La detaliile comenzii(intri în contul tău și dai la comenzi) ar trebui sa îți arate toate informațiile despre comanda ta. Fa un screenshot și trage la imprimanta. Cred ca la asta se refera, când am mai comandat online mi-a venit prin posta sau prin curier și nu am avut nevoie de vreun document.

| SucDăMere a răspuns:

Trebuie să faci screenshot la comanda dată, s-ar putea sa o ai in coș sau undeva prin aplicatie