| MyLoveIsOnlyForYouButDontWorryIHaveAEmoHeart a întrebat:

Am nevoie de ajutor, eu cu cea mai buna prietena a mea vrem sa ne luam medalioane/pandantive cu best friends sau in forma de doua piese de puzzle sau lacat cu cheita etc. Nu stiti de unde putem sa cumparam? Dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| Razviiiiiiiiii a răspuns:

Pai du-te la mall.La Iulius Mall gasesti tot ce vrei daca nu poti sa cumperi de la un Gift Shop sau mai bine fale tu din diferite materiale cum ar fi din cheite de la doze sau din plastic, poti face un pandantiv din lemn si scrii numele prietenii tale pe el.
Sper ca te-am ajutat!
Bafta!

4 răspunsuri:
| Oti a răspuns:

Sa dati comanda la e-bijuthinking parca acolo avea.

| Katty009 a răspuns:

Stradivarius.
MeliMelo.

| Cocolina6 a răspuns:

Daca iti plac cu poze iti poti personaliza unul de aici, sunt frumoase
http://www.cadouridedragoste.ro/medalioane-pendative.php