| Boru_Daria_Maria_1984 a întrebat:

Unde pot gasi doua medalioane care se completeaza pentru 2 prieteni... ceva de genu' pe unul sa scrie best si pe celalalt sa scrie friends? HELP!

Răspuns Câştigător
| pietrean a răspuns:

La magazinele,care comercializeaza obiecte din aur si argint, daca vrei sa fie ceva mai elegant, dar costisitor. Sau, in magazinele de gablonturi, bijuterii din materiale ieftine.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MoonLightBlu a răspuns:

In primul catalog Oriflame din acest an exista un medalion care se poate desparti pe care scie Forever.Este 30 de lei. Daca nu ma insel, e la pagina 83 big grin.