| emilia21 a întrebat:

Buna am nevoie de cateva site-uri unde pot gasi tinute elegante, si nu ma refer doar la rochii, ci si la pantaloni in diferite conbinatii, vreau sa-mi schimb stilul ca ma m-am saturat si este timpul sa am si eu o schimbare, stilul sport a inceput sa ma plictiseasca, in plus ca am invatat si arta machiajului.multumesc si astept propuneri de la voi fetele.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sugestiv: www.quelle.ro
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.casualwear.ro/......-pg-1.html cred ca o sa-ti placa sigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca pentru o schimbare de stil ai nevoie si de ceva accesorii. Incearca si la Ara Fasion, poate gasesti ceva interesant. Bafta la cumparaturi.