| Caruna_Alec_1997 a întrebat:

happy am nevoie de niste informații, as vrea sa ii fac iubitului meu un tablou ilustrat cu o poza personală, care va fi pus deasupra patului, si il vreau mareeeee. Unde pot face asta?

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Rame - la IKEA. (poți comanda și online, dacă nu ești din capitală).
Tipar - la orice firmă de printare digitală. Caută pe net pentru orașul tău!

| Andrei_Stroia_1990 a răspuns:

Ai de mers in 2 locuri si costa toata treaba pana in 50 de lei mergi la o tamplarie sa iti faca o rama si dupa mergi la o firma de Autograf sa iti faca colaju etc cum iti place tie
Bafta