| FeliciaS a întrebat:

am nevoie de sfatul vostru...doresc sa-mi iau un telefon BlackBerry, ce model mi-ati recomanda?

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Bb bold:) e mult mai bun ca curve
uite aici http://www.youtube.com/watch?v=_vRy0vdgtVg

6 răspunsuri:
| Udarr a răspuns:

Bb torch

| ronantheodor a răspuns:

Depinde... Dacă vrei un smartphone cu ecran tactil si tastatură slide, iţi recomand Blackberry Torch. Dacă eşti obişnuit cu taste, îţi recomand Blackberry Curve. Aceste telefoane specificate mai sus, dacă nu mă inşel, le poţi găsi pe la Cosmote sau Orange. Vodafone nu sunt sigur. Succes big grin

| dezeubby a răspuns:

Daca vrei net pe el... nu iti lua BlackBerry... eu zic ca poti sa iti iei un iphone ceva sau daca nu de la Samsung

| lola4321 a răspuns:

Eu iti recomand BlackBerry Curve pentru. ca si tatal meu si-a cumparat de curand unul si e destul de avansat adica se descurca foarte bine cu el daca nu chiar si excelent :)) Uite aici un site : http://uk.blackberry.com/devices/blackberrycurve9360/features.jsp Funda?;;)

| TiaStefi a răspuns:

Eu ti-as recomanda BlackBerry Curve...Mi-am cumparat si eu unul inainte cu 2 luni si este foarte bun.